Rolnik szuka… płatnych ankiet

Published:: 31/01/2018 Author: IMAS International

Od grudnia 2017 roku pierwsi rolnicy korzystają z nowego serwisu IMAS Agri (imasagri.pl), tworząc jedyną w Polsce grupę rolników zarabiających na płatnych ankietach. Jest to możliwe dzięki współpracy  producentów branżowych, instytucji publicznych, agencji marketingowych i instytutów badawczych, którzy doceniają współpracę z rolnikami przy tworzeniu nowych rozwiązań. Podmioty te są skłonne płacić za rzetelne wypełnianie specjalistycznych ankiet internetowych z obszaru rolnictwa.

Rolnicy wypowiadają się na tematy doskonale im znane – o hodowli, uprawach, zakupach i sprzedaży wyprodukowanych dóbr. Dotychczas robili to za darmo – teraz otrzymają odpowiednią gratyfikację.

Jerzy Prokopiuk, Prezes Zarządu IMAS International zachęca – „Prowadzimy badania wśród rolników od wielu lat, dotychczas głównie przez telefon. Ale świat przyspiesza i nie zawsze jest czas na rozmowę. Proponujemy więc dostęp do ankiety w miejscu i czasie dogodnym dla naszych respondentów. Wierzymy, że nasza propozycja zostanie dobrze przyjęta.”

Rejestracja w serwisie IMAS Agri jest prosta, a uczestnictwo dobrowolne. Wystarczy wejść na stronę imasagri.pl i wypełnić formularz rejestracyjny. Dalsze postępowanie zostanie wyjaśnione na stronie.

Serwis imasagri.pl zarządzany jest przez Instytut Badawczy IMAS International, który specjalizuje się w badaniach rynku rolnego zarówno dla podmiotów krajowych, jak i zagranicznych. Instytut działa nieprzerwanie na rynku polskim od 1994 roku i jest jedną z kilkunastu najważniejszych firm badawczych w Polsce.

Comments: 0