Co oferujemy NGO?

Nawiązujemy relacje z organizacjami pozarządowymi, by współpracować w obszarze badań i wspólnie tworzyć nasz nowy projekt – Ankiety Pro Bono. Oferujemy bezpośrednie wsparcie finansowe.

Obszary współpracy

Potrzebujemy wsparcia w promocji panelu Ankiety Pro Bono. Stale poszukujemy osób, które chciałyby zarabiać na ankietach, a jednocześnie pomagać ulubionemu NGO. Wystarczy, że Twoja organizacja wspomni sympatykom o takiej możliwości – zyska dzięki temu własną bazę wsparcia i większe zaangażowanie wolontariuszy, sympatyków czy beneficjentów.

Poszukujemy też Waszych podopiecznych – nierzadko prowadzimy projekty badawcze, w których respondentami są np. osoby niepełnosprawne. Jesteśmy chętni zapłacić Wam za ich znalezienie i namówienie do wzięcia udziału w badaniu. Waszym podopiecznym zapłacimy za ich pracę – udzielenie odpowiedzi na pytania ankiety.

Czym są Ankiety Pro Bono?

Na początek wyjaśnijmy czym jest panel. Jest bazą osób wypełniających płatne ankiety przez Internet. Znajduje się pod adresem www.ankietyprobono.pl i może się w nim zarejestrować każda osoba, która ukończyła 13 lat i mieszka w Polsce. Panel działa w prosty sposób – osoby na skrzynkę mailową otrzymują zaproszenia do wypełnienia ankiety internetowej. Za wypełnienie otrzymują wynagrodzenie, którego wysokość jest zależna od czasu i trudności (np. 4-6 zł za 15-minutową ankietę). Po zebraniu minimum 30 zł, panelista dzieli się wynagrodzeniem z wybranymi przez siebie organizacjami. Każdy panelista przekazuje min. 1/5 zarobków na wybraną przez siebie organizację. Jeżeli chce, może przekazać więcej. Paneliści mogą przekazać środki na dowolną organizację pozarządową, jednak nasi Partnerzy zyskują więcej.

Korzyści dla NGO, które zdecydują się na współpracę z nami

1) Własna baza wsparcia

Rejestrujący się z polecenia Organizacji, już zawsze będą oznaczeni w panelu Ankiety Pro Bono jako osoby, które wspierają właśnie tę Organizację. Partnerzy przy każdej wypłacie panelisty będą zyskiwali środki pieniężne, które przekażemy w postaci kwartalnej darowizny.

2) Dodatkowe środki finansowe pochodzące z badań, przy których IMAS poprosi Organizację o pomoc

3) Organizacja dodatkowych zbiórek pieniędzy

Partnerzy mogą liczyć na zorganizowanie przez nas celowych zbiórek pieniędzy. Nazwaliśmy je „Pomaganie przez klikanie”, za każdym razem kiedy paneliści klikną w link prowadzący do ankiety, my przekażemy kilka groszy na wybrany wspólnie z Organizacją cel. Kliki wszystkich użytkowników przełożą się na znaczące wsparcie.

4) Promocja działalności

Działania Partnera będziemy wspierać wpisami na naszej stronie WWW (lista Partnerów), blogu i Facebooku. Co roku będziemy zachęcali do przekazywania 1% na naszych Partnerów mających status OPP w zaproszeniach do badań i osobnym mailingu.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Zainteresowała Cię nasza propozycja?

 

Napisz do nas