Kim jesteśmy

IMAS International jest instytutem badania rynku i opinii społecznej z Wrocławia. Od ponad 20 lat dostarczamy klientom analiz bazujących na opiniach Polaków – zebranych w sondażach telefonicznych, ankietach internetowych, testach studyjnych i innych.

Znajdujemy się w pierwszej dwudziestce największych firm badawczych w Polsce. Jesteśmy członkiem międzynarodowych organizacji zrzeszającej badaczy rynku ESOMAR, Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii Społecznej oraz Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku. W ich ramach dzielimy się doświadczeniem i przestrzegamy ogólnie przyjętych standardów w branży. A nasi partnerzy i klienci zyskują pewność, że przeprowadzamy badania rzetelnie i profesjonalnie.

Od 10 lat prowadzimy badania w internecie. Służą nam do tego panele internetowe, w których użytkownicy rejestrują się, wypełniają ankiety przez internet i otrzymują za to wynagrodzenie. Pierwszym jest IMAS OnLine, który zgromadził ponad 35 tys. aktywnych użytkowników. W tym roku uruchomiliśmy drugi panel – Ankiety Pro Bono. Dzięki niemu możemy zaoferować Twojej organizacji pozarządowej współpracę. Szczegóły znajdziesz w zakładce Co oferujemy NGO?