Szanowni Państwo,

witamy serdecznie na stronach firmy IMAS International. Nasza firma jest częścią międzynarodowej sieci instytutów badania rynku i opinii społecznej – IMAS International – i zalicza się do kilkunastu największych firm badawczych w Polsce.

Dysponujemy doświadczoną kadrą specjalistów z zakresu psychologii społecznej, zarządzania, statystyki i marketingu oraz ogólnopolską siecią ankieterów i koordynatorów. Nasz potencjał organizacyjny pozwala na sprawne i skuteczne przeprowadzanie wszelkiego typu badań rynkowych, a jednocześnie na indywidualną formę współpracy z każdym klientem.

Odpowiadając na wyzwania rynku od ponad dziesięciu lat stale rozwijamy naszą działalność badawczą w nowych obszarach. Wdrażamy nowe technologie i procedury, aby rzetelnie badać rynek, gruntownie analizować pomiary oraz wskazywać naszym klientom efektywne kierunki działań.

Wierzymy, że nasza firma pomoże Państwu nie tylko w skutecznym zrozumieniu aktualnej pozycji na rynku, ale przede wszystkim w podejmowaniu Państwa przyszłych decyzji.

Zapraszamy do współpracy!

Zarząd