Szacunek – nasza wartość

Respect is our attitude – szacunek to nasza postawa.

Działalność gospodarcza oznacza różnorakie powiązania pomiędzy firmami i osobami, które powierzają sobie wzajemnie swój czas, swoje pieniądze i umiejętności. Otrzymujemy pieniądze naszych klientów, czas, wysiłek i umiejętności naszych współpracowników i zaangażowanie naszych kontrahentów po to, abyśmy wzajemnie pomagali sobie w realizacji naszych firmowych i życiowych celów.

Dlatego jesteśmy przekonani, że w biznesie jedną z podstawowych wartości jest szacunek. Szacunek to sposób podejścia do tego wszystkiego, co zostało nam powierzone i do wszystkich, którzy nam zaufali. Tą wartością chcemy się kierować przez to co robimy i jak robimy a także przez to jak traktujemy się nawzajem. Chcemy, aby tak rozumiany szacunek stanowił wspólny mianownik wszystkich obszarów naszej działalności. Był drogowskazem w relacjach między nami, naszymi klientami, respondentami i kontrahentami, determinował nasze podejście do prowadzonych projektów, rzetelność i profesjonalizm zawodowy, uczciwość i wsłuchiwanie się w opinie drugiego człowieka.

Szacunek zakłada, że:

  • Dbamy o relacje – staramy się nawiązywać długoterminowe relacje oparte na uczciwości i zrozumieniu.
  • Wsłuchujemy się w opinie – aktywnie słuchamy tego, co chce nam przekazać klient, staramy się wydobyć jego potrzeby i odpowiedzieć na nie. Słuchamy, jakie informacje zwrotne przekazują nam respondenci (np. pisząc maile, dzwoniąc, czy oceniając nas w internecie).
  • Zwracamy uwagę na jakość pracy – przyjmujemy i rozwijamy standardy jakości, których się trzymamy. Pozyskujemy obiektywne certyfikaty świadczące o jakości naszych usług.
  • Dotrzymujemy ustalonych z klientem terminów.
  • Stawiamy na rzetelność i profesjonalizm – będąc w pracy staramy się wkładać w zadania całą głowę i serce. Ciągle rozwijamy się i uczymy nowych metod, rozwiązań.
  • Dbamy o koszty – nie wydajemy pieniędzy bez potrzeby, staramy się dostarczyć szukanych informacji za rozsądną cenę. Płacimy w terminie naszym partnerom i współpracownikom.
  • Chronimy dane i prywatność – wszelkie informacje nam przekazane są dla nas traktowane z wielką dyskrecją. Ze starannością spełniamy w tym zakresie wymogi branżowe i literę prawa.